Novinky

Dálnice D0

Články o Pražském okruhu od 1. ledna do 31. března 2021

6. 1. 2021
Články o Pražském okruhu a články, které se ho dotýkají a objevily se v médiích od 1. ledna do 31. března 2021.

Celé znění článku Řidiče na okraji Prahy čeká velké omezení. Na Černém Mostě budou 2 roky měnit most na D0 přes Chlumeckou, zveřejněného 13. 1. 2021 na serveru ZDOPRAVY.cz najdete zde.

Celé znění článku
Dálnice D3 se napojí na Pražský okruh pomocí dlouhých samostatných pásů, zveřejněného 14. 1. 2021 na serveru ZDOPRAVY.cz najdete zde.

Celé znění článku
Odvolání proti nejdůležitější dálnici nebude řešit Praha. Rozhodnutí bude na krajském úřadu nebo ministerstvu, zveřejněného 16. 1. 2021 na serveru ZDOPRAVY.cz najdete zde.

Celé znění článku
Velká uzavírka na Pražském okruhu se blíží, nové mosty přes Chlumeckou budou dražší, zveřejněného 26. 1. 2021 na serveru ZDOPRAVY.cz najdete zde.

Celé znění článku
Stát chce začít výkup pozemků pro Pražský okruh, zveřejněného 1. 2. 2021 na serveru Novinky.cz najdete zde.

Celé znění článku
Ministerstvo řeší, jak urychlit Pražský okruh. I bez povolení chce začít vykupovat pozemky, zveřejněného 2. 2. 2021 na serveru ZDOPRAVY.cz najdete zde.

Celé znění článku Povolení pro Pražský okruh bude řešit Jihočeský kraj. Papírování se od léta neposunulo, zveřejněného 25. 2. 2021 na serveru ZDOPRAVY.cz najdete zde.

Celé znění článku
Ředitelství silnic a dálnic v koordinaci s Ministerstvem dopravy ČR realizuje pilotní projekty kooperativního systému, zveřejněného 27. 2. 2021 na serveru PARLAMENTNÍLISTY.cz najdete zde.

Celé znění článku Dálniční most na Pražském okruhu zbourá a znovu postaví Swietelsky a Colas, zveřejněného 17. 3. 2021 na serveru ZDOPRAVY.cz najdete zde.

Celé znění článku ŘSD chce začít s výkupy pozemků k východní části Pražského okruhu, padnou na to až 3 miliardy, řekl Mátl, zveřejněného 25. 3. 2021 na serveru ZDOPRAVY.cz najdete zde.

Celé znění článku
Panoptikum dostavby Pražského okruhu u Běchovic. Další Babišův člověk řeší neúspěchy na účet Uhříněvsi, zveřejněného 26. 3. 2021 na serveru nasregion.cz najdete zde.

Celé znění článku
Ministerstvo chce Pražský okruh mezi D8 a D10 v tunelové nebo zářezové variantě, levnější verzi odmítlo, zveřejněného 31. 3. 2021 na serveru ZDOPRAVY.cz najdete zde.Obsah těchto webových stránek je tvořen informacemi poskytnutými Ředitelstvím silnic a dálnic ČR, Sdružením pro výstavbu silničního okruhu kolem Prahy, projekčními, konzultačními a stavebními podnikateli a vlastní činností autorů těchto stránek. Veškerá práva majitelů autorských práv jsou vyhrazena. Veškeré informace v podobě fotografií, animací, vizualizací, filmových materiálů a textů uveřejněných na této webové prezentaci jsou povoleny pouze pro domácí použití. Toto omezení vylučuje použití těchto informací k jakékoliv veřejné produkci, televiznímu šíření, výrobě kopií, pronájmu, půjčování, prodeji neoprávněnými osobami apod. Porušování autorského práva je trestným činem, za který může být pachatel potrestán trestem odnětí svobody v trvání až 5 let a peněžitým trestem do výše 5.000.000,- Kč.

Pokud má jakákoliv právnická nebo fyzická osoba zájem o použití těchto informací jiným než povoleným způsobem, je povinna oficiálně zažádat o souhlas majitele autorských práv, tj. ŘSD ČR na e-mailovou adresu: posta@rsd.cz
© 2018 Silniční okruh kolem Prahy
Obsah těchto webových stránek je tvořen informacemi poskytnutými Ředitelstvím silnic a dálnic ČR, Sdružením pro výstavbu silničního okruhu kolem Prahy, projekčními, konzultačními a stavebními podnikateli a vlastní činností autorů těchto stránek. Veškerá práva majitelů autorských práv jsou vyhrazena. Veškeré informace v podobě fotografií, animací, vizualizací, filmových materiálů a textů uveřejněných na této webové prezentaci jsou povoleny pouze pro domácí použití. Toto omezení vylučuje použití těchto informací k jakékoliv veřejné produkci, televiznímu šíření, výrobě kopií, pronájmu, půjčování, prodeji neoprávněnými osobami apod. Porušování autorského práva je trestným činem, za který může být pachatel potrestán trestem odnětí svobody v trvání až 5 let a peněžitým trestem do výše 5.000.000,- Kč.

Pokud má jakákoliv právnická nebo fyzická osoba zájem o použití těchto informací jiným než povoleným způsobem, je povinna oficiálně zažádat o souhlas majitele autorských práv, tj. ŘSD ČR na e-mailovou adresu: posta@rsd.cz
© 2018 Silniční okruh kolem Prahy